Про БФ “Жовтий скотч”

“Жовтий скотч” – це спільнота айтішників з Дніпра, яка згуртувалась задля допомоги Силам оборони після повномасштабного вторгнення Московії до України.

З 24 лютого 2022 ми адресно допомагаємо багатьом підрозділам, до лав яких стали наші друзі, родичі та близькі люди. Ми хочемо не лише вберегти їх життя, але й системно посилити спроможності цих підрозділів у боротьбі з ворогом.

Ми закуповуємо не лише автомобілі, оптичні прилади, квадрокоптери та джерела енергії, але й побутові речі, що роблять життя військових дещо звичайнішим: енергетики, каву, цигарки і тд.

Від початку повномасштабного вторгнення ми залучили понад 11 мільйонів гривень, публічно звітуємо про кожну витрачену гривню.

підтримати

Місія та цінності

Наша основна місія – бути разом із тими, хто змінив своє звичне життя та став на захист України.

Із 2014 року Жовтий скотч є одним із символів боротьби проти московських загарбників. А ще це така штука, яка тримає речі докупи, а зараз нам треба бути єдиними як ніколи.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ.
ЄДНІСТЬ
Ми єдині з нашими захисниками. Немає іншого фронту, аніж той, де нищать ворога, де сплачується найвища ціна. Ми не можемо стояти осторонь та перекладати відповідальність на інших.
НАПОЛЕГЛИВІСТЬ
Ми не зупиняємось, коли стикаємось ізyt  перешкодами. Знайти шляхи реалізації проєктів в будь-якій ситуації, бо від цього залежить добробут захисників та захисниць України
СИСТЕМНІСТЬ
У часи такого лиха, як війна, багато хто потребує допомоги. Хоч ми і бажаємо допомогти усім, але системна допомога є значно ефективнішою, збільшуючи спроможності та зберігаючи життя.

Ми щоденно звітуємо за кожну витрачену гривню в наших соціальних мережах та у гугл таблиці.

Наші звітиДокументи

Наша команда

Анатолій Тухтаров
iOS розробник
Олексій Панащенко
JavaScript розробник
Петро Поддубняк
Android розробник

Пишіть нам на пошту:

ua.yellow.tape@gmail.com

Ми у соц мережах: